Renkli Mutfak Modelleri

Renkli Mutfak Modelleri eskiden çokta tercih edilen bir mutfak türü değildi. Nitekim günümüzde bayanlar artık kendi tercihlerini daha rahat yapabilmektedirler. Bu durum renkli mutfak modellerini daha çok tercih edilir hale getirmiştir. Açık mutfak kullanımının artmasıyla birlikte daha geniş ve ferah ortamlar elde etmek için renkli mutfak modellerine ilgi artmış bulunmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı artık insanlar istedikleri renkleri mutfaklarında rahatlık ile kullanabilmektedirler.

Turuncu Rengi

Kulağa biraz garip gelebilecek olan turuncu rengi mutfak dolabına sahip olmanız artık zor değildir. Turuncu rengindeki dolaplar mutfağa her girdiğinizde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Turuncu renginin vermiş olduğu enerji ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Turuncu, beyaz ve yeşilin muhteşem uyumunu aslında evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Turuncu dolaplar, beyaz, yeşil ve turuncu fayanslar ve yeşil bir yemek masası ile mutfağınızı tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı Rengi

Kırmızı her kadının ilgisini çeken tutkulu bir renktir. Bu rengi aslında mutfaklarda gözlerimiz aramaktadır. Kırmızı rengin büyülediği mutfak dolapları ile beyaz ya da bej renginde bir tezgahın tamamlayıcılığı çarpıcı olacaktır. Ahşap renginde bir yemek masası ve her renkten sandalyeler ile bu kombin tamamlanacaktır.

Mavi Rengi

Mavi rengin vereceği huzur herkes tarafından bilindik bir gerçektir. Bu gerçekten yola çıkarak günün sonunda rahat bir nefes alarak akşam yemeğinizi mavi rengi tonlarının hakim olduğu bir mutfakta yemeniz size terapi gibi gelecektir. Mavi tonları beyaz, sarı, pembe, yeşil ve turuncu ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Mavi dolaplarınızı pembe ya da beyaz bir tezgah ile tamamlayabilirsiniz. Yine pembe ya da yeşil bir yemek masası ve her çeşit renkte sandalyeler ile mutfağınızın renk kombinini ortaya çıkarabilirsiniz.

Güzel, mutlu, umutlu, heyecanlı, huzurlu, sakin, enerji dolu ve büyüleyici günler geçirmek için renkli mutfakları kullanmalısınız.

Scroll to Top