Dekoratif Yastıklar

Dekoratif Yastık Kullanım Önerileri

Dekoratif Yastıklar ile Salonunuza Hava Katın

Salonunuzu mobilyalar, sehpalar ve tablolar ile harika bir şekilde dizayn etmiş olabilirsiniz. Koltuklarınız boş görünüyorsa ve salonunuzun daha şık bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, dekoratif yastıklar ile salonunuza daha hoş bir hava katabilirsiniz. 

Sonbahar Kış Mevsimi ve Puf Yastıklar

Mesela salonunuzda kalorifer peteğinin yanına koltuklarınıza uyumlu bir şekilde hoş ve şık iki adet puf yastık koyabilirsiniz. Kış aylarında, eşinizle veya sevgilinizle, salonunuza yerleştirmiş olduğunuz puf yastıklara oturarak, iki fincan sıcak çay eşliğinde yağmurun yağışını izleyebilirsiniz. Ya da kış mevsiminde kar yağarken, sevgilinize sımsıkı sarılarak puf yastıklarınızın üzerinde karın yağışını izleyebilirsiniz.

Yastıklardan Oda Dolusu Bir Dünya

Evinizde kendinize dekoratif yastıklar ile doldurulmuş bir dinlenme odası tayin edebilirsiniz. Günün yorgunluğunun ardından, evinizde sadece yastıklardan oluşturduğunuz, kendinize ait yumuşacık şık ve zarif bir dinlenme odası size oldukça keyif verecektir. Günün yorgunluğu ile birlikte iş hayatının vermiş olduğu stresten kurtularak ferah, zarif ve de can alıcı yumuşacık bir yastık dünyası günün bütün yorgunluğunu üzerinizden söküp atacaktır.

Salonların Daha Zarif Görünümü

Örneğin aşağıdaki gibi siyah – beyaz desenli dekoratif yastıklar evinizin salonuna sade fakat şık bir hava katacaktır. Bu yastıklarla, salonunuza gelen misafirlerinizin gözlerinde büyüleyici bir hava oluşturabilirsiniz.

Evinizde daha renkli bir ortam hayal ediyorsanız, renkli dekoratif yastıkları kullanabilirsiniz. Dekoratif yastıklarla cansız, ruhsuz, sade ve alışılagelmiş bir salon düzeninin yerini renkli ve cıvıl cıvıl bir atmosfer alacaktır. Boş görünen koltuklarınızın üzerine yerleştirdiğiniz şık dizayn yastıklarına kombin olarak, renkli ve desen desen kilimler kullanabilirsiniz.

Scroll to Top