Paloma Oceana Resort Otel

Paloma Oceana Resort Otel, muhteşem Antalya/Side sahilinde yer alan, şehir merkezine 5 km, Antalya’ya 70 km uzaklıkta bulunan, her şey dahil konsepti uygulanan, misafirleri için her şeyi düşünmüş ama animasyon gösterileri bakımından biraz zayıf, 5 yıldızlı bir otel. Otel, ormanlık alanın içinde, sahil kenarında geniş bir alana kurulmuş bir tatil köyü.

Antalya Paloma Otel

Sahil, Deniz ve Havuz

Antalya’daki bazı bölgelerde denizin kayalıklarla ve taşlıklarla dolu olmasına nazaran Side sahilinde yer alan Paloma Oceana Resort Otel‘in denizi taşsız. Denize girerken ve denizin içinde ayaklarınız hep kuma basıyor, rahatsız eden ufak taşlar da yok. Sahil de benzer şekilde incecik altın renginde kumlarla kaplı. Otelin sahilde kendine özel geniş bir şemsiye ve şezlong alanı mevcut. Oldukça kaliteli şezlong ve şemsiyelerden oluşan bölümde, şemsiyelerin, aralarında belli bir mesafenin korunarak yerleştirilmiş olması, yan taraflarda oturanlarla dipdibe oturmayı engelliyor. Ayrıca şemsiyeler oldukça geniş; rüzgardan ve yağmurdan etkilenmesi pek olası değil.

Paloma Otelin Plajı
Paloma Otel Büyük Havuz

Denizin dışında otele ait 3 farklı havuz bulunuyor. Büyük ve eğlenceli farklı kaydırakların olduğu eğlenceli havuzda hem siz hem çocuklarınız keyifli zaman geçirebilirsiniz. Havuzun derinliği 140 cm. Otel odaları arasında oldukça geniş bir alanda uzanan bir havuz da mevcut. Üzerinde bir köprünün de yer aldığı havuzun çevresinde yeteri kadar şezlong ve şemsiye, misafirlerin kullanımına her daim açık. Otel büyük bir alana kurulu olduğundan otelin farklı bir yerinde başka bir havuz daha var. Bu havuzların hemen yanlarında çocuklar için yapılmış havuzları da çocuklarınız kullanabilir. Villa tipi otel odalarının önlerinde kendilerine ait ayrı ve küçük havuzlar da mevcut.

Paloma Otel Kaydıraklı Havuz

Otel Odaları

Otelde, misafirlerin rahatlığı düşünülerek farklı tip ve konseptlerdeki otel odaları, misafirlerin tercihine sunuluyor. Konaklama için normal bir otel odasını tercih edebileceğiniz gibi, dışı 3 katlı apartman görünümünde, içinde odalar bulunan ev görünümündeki odaları da tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir aileniz varsa, odanızın hemen önünde yer alan sizin kullanımınıza özel havuzu kullanmak isterseniz veya çocuklarınızın odanızın önündeki bahçede gözünüzün önünde oynamasını dilerseniz, villa tipi odalarda konaklayabilirsiniz. Villa tipi konaklamanın diğer konaklama çeşitlerine göre daha lüks ve pahalı olduğunu belirtmekte fayda var.

Paloma Otel Villa Tipi Evler

Paloma Oceana Resort tatil köyünde en uygun fiyatlı konaklama, normal otel odalarına ait. Ama 3 katlı apartman görünümlü, bahçeli ve balkonlu odalarda konaklama da tatildeyken size kendinizi özel hissettirecektir. Bu odalar oldukça geniş. Çift kişilik yatağın ve banyonun olduğu bir yatak odası, 2 ayrı tek kişilik yatağın ve banyonun olduğu ayrı bir oda bulunuyor. 2 odanın da kendine ait banyosu mevcut. İki aile bu tür bir odada rahatlıkla kalabilir.

Paloma Otel Villa odaları

Her şey dahil konseptinde odada yer alan buzdolabındaki yiyecek ve içecekler her gün ücretsiz yenileniyor. Odaların balkonları geniş. İhtiyaç duyulabilecek tüm mobilyalar mevcut. Klimalar kaliteli ve çalışıyor. Televizyonda da her kanalı izlemek mümkün. Odaların temizliği her daim yapılıyor.

Paloma otel odaları

Otelde Yemek

Otelin büyük bir alana kurulu, bütün misafirlerini ağırlayabileceği açık büfe restoranı var. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği bu mekanda alınabiliyor. Açık büfede her çeşit yemeği bulabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde balık, dana eti, tavuk eti yemekleri her akşam çıkıyor. Hindi eti kullanılmıyor. Otelin ala carta restoranı da bulunuyor. Ücretsiz olarak burada da yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz. Otelin yemekleri lezzetli ve çeşitli. Ana öğün aralarında gözleme, hamburger, pizza, meyve hizmetleri de bulunuyor. Günün dilediğiniz saatinde bu yiyeceklerden tatma imkanına da sahipsiniz. Otelde alacağınız tüm içecekler ve içkiler ücretsiz.

Paloma Otel Restaurant

Otelde Eğlence

Otelin bazı akşamlar misafirlerine sunduğu animasyonlar mevcut. Oteldeki bir havuzun kenarında kurulmuş platform üzerinde çeşitli gösteriler yapılıyor. Bu gösteriler genellikle çok eğlenceli ve kaliteli olmamakla birlikte akşamları otelde keyifli vakit geçirmeyi sağlayabilir. Akşam gösterileri arasında tango, salsa ekiplerinin dans gösterileri, oryantal dans, yabancı ekiplerin müzik gösterileri yer alıyor. Ayrıca misafirlerin yerli ve yabancı şarkılar eşliğinde dans edebileceği geceler de düzenleniyor. Tatilde otelden dışarı çıkmayı düşünmüyorsanız ve akşam eğlencelerini seviyorsanız, bazı akşamlar gösteri olmaması ve gösterilerin pek keyifli geçmemesini aklınızda bulundurun.

Otelde Otopark

Otelin kendine ait bir otopark alanı mevcut. Otelde konaklayan misafirler ücretsiz olarak araçlarını park edebiliyorlar. Ancak otopark 25-30 aracın park edebileceği büyüklükte. Aracınızı otele ilk girişte park edip bir daha çıkarmazsanız sorun olmaz ama gün içinde bir yere gidip döndüğünüzde araç park yeri bulamamanız çok olası. Otelin otoparkında yer olmadığında otelin dışında sokakta bir yere park edebilirsiniz. Otopark açık olduğundan tüplü/gazlı araçlar için de uygundur. Otel şehir merkezine ve çarşı içine biraz uzak. Yürüyerek ulaşılması biraz uzun sürebilir. Ancak çarşıya gitmek isterseniz otelin önünden geçen dolmuşları kullanabilirsiniz. Otelin hemen arkasında bir alışveriş merkezi ve eczane var. İhtiyaçlarınızı buralardan temin edebilirsiniz.

Tüm yönleri ile düşünüldüğünde Paloma Oceana Resort Otel, ödediğiniz ücretin karşılığını hizmetleriyle geri veren güzel bir otel. Paloma Oceana Resort Otel’i tercih edenlere keyifli tatiller dileriz.

Scroll to Top