Sığacık Kaptan Motel

Kaptan Motel Teras
Kaptan Motel Terasından Görünüm

Sakin şehir Sığacık’ın sakin ve huzurlu konaklama mekanlarından biri Kaptan Motel.

Kaleiçi ve çarşıya 7-8 dakika yürüme mesafesinde yer alan Kaptan Motel fiyatıyla uygun olan yerlerden. Ağaçların arasında huzur dolu bir sokakta yer alıyor. Çarşı içinde olmaması sebebiyle gürültüden de uzak.

Ayrıca ara sokaklarda olduğu için otopark ile ilgili bir sıkıntı mevcut değil, yollar geniş.

Kaptan Motel Yolu
Kaptan Motel’in Yer Aldığı Sokak
Kaptan Motel

Fiyatlarına kendi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Fiyatlara sabah kahvaltısı dahil. Motelde 6-7 oda bulunuyor. Teras katında da sabah kahvaltısı veriliyor.

Kaptan Motel‘de sabah kahvaltısı oteli işletenler tarafından hazırlanıyor. O yüzden lüks otellerdeki sabah kahvaltılarına göre oldukça lezzetli, sağlıklı ve temiz. Elma reçeli, şeftali reçeli, turunç, portakal reçeli. Çeşit çeşit reçellerin hepsi ev yapımı.

Kaptan Motel Kahvaltı
Kaptan Motel Kahvaltı

Her sabah poğaça, kek gibi ev yapımı lezzetler de sofrada yerini alıyor.

Kahvaltı açık büfe. Lüks otellerdeki gibi çok fazla çeşit yok ancak ne yediğinizi bildiğiniz için kahvaltı olarak gayet yeterli. Çeşitler azaldıkça da tamamlanıyor. Üstelik terasta, Sığacık marinaya bakarken hafif esen rüzgarla beraber kahvaltı keyfi de paha biçilemez.

Teras

Odalar

Kaptan Motel’in 3 kişilik odaları çok geniş olmamakla birlikte 3 kişiye yetecek büyüklükte. Küçük bir balkonu mevcut. 3 kişilik odada, bir çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak mevcut. Dolap ve yataklar eski olmasına rağmen lüks beklentiniz yoksa yeterli. Yataklar rahat. Odada bir dolap, bir televizyon ve bir aynalı masa ve bir klima mevcut. Motel, rüzgar alan bir konumda yer aldığı için Ağustos ayında klimaya ihtiyaç duyulmayabiliyor. Odada banyo da oldukça geniş ve kullanışlı.

Kaptan Motel Odalar

Kaptan Motel Odalar
Kaptan Motel Bahçesi
Oda Balkonundan Bahçe Manzarası

Kaptan Motel’e etstur, hotels.com gibi internet siteleri üzerinden rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi 0 530 874 79 99 telefon numarasından direkt motel görevlisine ulaşıp daha uyguna da odaları kiralayabilirsiniz. Moteli, kendi internet sitesinden detaylıca inceleyebilirsiniz. http://kaptanmotel.com/

Sakin, huzurlu, çarşıya yakın, uygun fiyatlara tatil yapmak isterseniz Sığacık’ta Kaptan Motel, beklentilerinizi karşılayacaktır. İyi eğlenceler :)

Scroll to Top