Ten Rengi Ruj Trendi

Ten rengi ruj ağır makyaj tonlarından hoşlanmayan kişiler tarafından kullanılır. Son zamanlarda oldukça trend olmuştur. Hollywood’un ünlü şarkıcıları, oyuncuları bu trendi en yakından takip eden kişilerdir. Ten Rengi Rujları çeşitli kullanma yöntemleri vardır.

Ten Rengi Ruj Kullanma Şekilleri

Kadınlar makyaj konusunda hem becerikli hem de oldukça üreticidir. Yeri geldiğinde bir dudak kalemi de ruj görevini yapar. Yeri de gelir ten rengi bir rujla dudak kalemini karıştırarak kendine has bir tarz uygular. Farklı farklı makyaj malzemesini değişik tarzlarda uygulayabiliyorlar.

Ten Rengi Ruj ve Şeffaf Parlatıcı

İlk işlem şeftali tonlarında Ten Rengi Ruj dudaklara sürülür. Ten Rengi Ruj sürüldükten sonra üzerine şeffaf bir dudak parlatıcısı sürülür. Böylelikle dudaklar hem ton rengini ayarlamış hem de dolgun bir görünüme kavuşmuştur. İsterseniz parlatıcı yerine bir pudra yardımı ile rujunuzu daha da matlaştırabilirsiniz.

Ten Rengi Ruj ve Dudak Kalemi

Pastel tona sahip bir ten rengi Ruj dudaklara sürüldükten sonra bir dakika beklenir. İkinci işlem olarak ten rengi bir dudak kalemi, dudakların üst ve alt çizgilerine çekilir. Bu işlem dudaklara dolgunluk görünümü sağlamaktadır.

Ten Rengi Ruj ve Lip Balm

İlk işlem olarak şeffaf lip balm dudaklara sürülür. Dudaklara lip balm işlemi yapıldıktan sonra açık pembemsi tona sahip ten rengi ruj dudağa sürülür. Birbirinden güzel göz makyajları ile kombininizi uyumlu hale getirebilirsiniz.

Kalıcı Ten Rengi Ruj

Kalıcı rujlar genelde hayat kurtaran bir işleve sahiptir. Kimse uzun süren bir organizasyonda ikide bir rujunu tazelemek istemez. Kalıcı rujlar piyasaya çıktığından beri neredeyse 10 kadından 9’unun talep ettiği görülmüştür. Kendi deneyimleriniz ile dudağınızda uzun süreli kalıcı olan ruj markasını belirlemek sizin elinizdedir.

Hem kalıcı hem doğal görünümlü ten rengi rujlardan en çok tercih edilen markalar ve ten rengi ruj numaralarını aşağıda bulabilirsiniz.

Fiyatları 10 – 30 TL arasında değişen uygun fiyatlı aşağıdaki ten rengi rujlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

– Şeftali alt tonuna sahip Golden Rose Velvet Matte – 27,
– Şeftali alt tonuna sahip Wet N Wild Bare It All – E902C,
– Pembe alt tonuna sahip Rimmel London Kate Moss -104,
– Kahverengi alt tonuna sahip Pastel Ten Rengi Ruj – 533,
– Kahverengi alt tonuna sahip Max Factor Colour Elixir Burnt Caramel – 745

Uygun Fiyatlı Ten Rengi Rujlar

60 – 150 TL fiyat aralığına sahip olan en iyi ten rengi ruj markalarına da göz atabilirsiniz.

– Chanel, Rouge Allure Intense Long-Wear Lip Color in Pensive,
– Dior Rouge 417 Souffle,
– L’Oreal Paris Colour Richie Exclusive,
– MAC Honeylove,
– NARS Blonde Venus

Yüksek Fiyatlı Ten Rengi Rujlar
Scroll to Top